KURS JĘZYKOWY DLA CABIN CREW

Przygotowanie do pracy
Cabin Crew po angielsku

Jeśli martwisz się o swoje umiejętności językowe przed rekrutacją do linii lotniczych, to bardzo się cieszę, że tu jesteś! Poza pracą w charakterze Cabin Crew narodowych linii lotniczych zajmuję się szkoleniami językowymi dla personelu pokładowego i przygotowuję kandydatów do pracy w chmurach. Zajęcia odbywają się w formule 1:1 online z dowolnego miejsca i w ustalonym elastycznie terminie. Praca na pokładzie samolotu od zawsze była moim marzeniem, ale dopiero upór, pasja i podjęcie kilku odważnych decyzji pozwoliły mi na jego spełnienie. Dziś to ja jestem wsparciem dla przyszłych Cabin Crew! Zapytaj o dostępność terminów zajęć językowych ze mną w formularzu lub bezpośrednio mailowo.

Przygotuję Cię do wymagającej rozmowy rekrutacyjnej w liniach lotniczych oraz do pracy na pokładzie samolotu.

Marzysz o pracy w liniach lotniczych, ale dopada Cię strach na myśl o  Twoich umiejętnościach językowych? Razem pokonamy Twoją barierę językową i uzupełnimy niezbędną wiedzę!

ŚNIADANIE W LA,
OBIAD W TOKYO...

Jako nauczyciel oraz stewardessa doskonale znam zarówno trudności językowe kursanta, jak i jego potrzeby związane z rozmową kwalifikacyjną w linii lotniczej.

Pomogę Ci przygotować się nie tylko do interview przed rozpoczęciem pracy, ale także do profesjonalnego i efektywnego kontaktu z pasażerem na pokładzie. Korzystam z autorskich materiałów, własnych filmów instruktażowych oraz renomowanych podręczników Aviation English oraz English for Cabin Crew, żeby doskonale przygotować Cię na każdy stresujący scenariusz.

Podczas kursu
nauczę Cię:

WYBIERZ SWÓJ PAKIET I WZNIEŚ SIĘ ZE MNĄ W POWIETRZE !

Pakiet I

1440
  • -10 praktycznych lekcji online (60min)

PAKIET II

2800
  • -20 praktycznych lekcji online (60min)

BESTSELLER

Subscribe

Just subscribe to my newsletter
to receive all fresh posts

0

Twój koszyk jest pusty